Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Článek bez názvu 10

5. září 2015 v 16:26 | Saskie |  Články bez názvu
Uh... eh...
(Mmm... Dobrá práce s pozdravem, Sas..)


Yo, máte se?

Umm..
Tak je tady škola co..
Eh...
(Fakt dobrý, Sas.. Tleskám)

No, já jenom že teda odjíždím do tý slavný Francie ._.
Yaay..
(jak jste mohli poznat moc se netěším, nebo jakože aspoň to tolik neprožívám.) Francie je jakože určitě krásná, to jo, ale stejně plánuju cestovat po škole, takžeee mě to tolik právě teď neláká. Navíc asi hlavně kvůli tomu, že to není výlet jako takový ale prostě akce nabitá vzdělávacím programem dějin. yayx.
Prostě zbožňuju dějiny, to víte.
Ale tak co já vím, možná mě to úplně unese do dalekých končin historie a nakonec se vrátím s tím, že bych se tam chtěla hned vrátit. Možný je všechno nom.
Odjíždím dneska kolem desáté odpolední, a vracím se (Co tak vím) příští neděli kolem třetí hodiny ranní? plus mínus nom.
Takže dojedu, budu spát co to půjde a ráno hurá do školy.
(I když tak přemýšlím, že letos v pondělí začínáme tak kolem půl desáté? asi? tak snad to půjde nom.
Prej tam má bejt zima (lolh) a pršet (matka si myslí, že se mi bude chtít hledat ten slavnej deštník co mi hodila do kufru)

Tak zpátky k pracím pro blog-
Povídky už jsem tak nějak - ehhh.. ne, nezačla, ale začnu a hned jak se dostanu k mému fungujícímu notebooku, který na mě čeká ve škole, zveřejním další díl Remember me.
Uh, ALE s Batiou jsme tak nějak (asi) vymyslely (námět na) povídku, která by teoreticky mohla dopadnout docela dobře... Uvidíme...
Ale mangu jsem už začla. Jenom za tenhle týden jsem přeložila.. uh.. 3 necelé strany >> Sorreh, lenost tento rok vstala časně.
Uhhh... chtěla jsem dělat ještě něco?
Uhh... No, jakože povídky začnu přepisovat ten příští týden jak doufám, a no... postupně to snad začnu přidávat nom...

Ok.. Tak, jinak jak začla vaše škola? Jak si užíváte v nových/starých školách? (My hned první dva dny dostaly od jedné učitelky 3 úkoly, jejichž vypracování zabere... no, hodně času. Spoustu. Mám radost, že na to máme jenom měsíc nom -.- geniální.) Jak jste na tom vy? Zažili jste nějaký šílenosti, trapasy, nebo světlé chvilky? xD

Takžee... yoh
ode mě pro tentokrát asi všechno. Já nevm čím bych se tak pochlubila, takže... užívejte školu, hodně štěstí u maturit, hodně štěstí při hledání přátel a taky hodně štěstí s financemi (se nezdá, ale je to prostě nutný hele xD)

Musím si postahovat nějakou hudbu na cestu >> Co já tam budu dělat až mi dojdou baterky? qwq
help meh

No nic!

Zatím čus!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama