Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Jen tak co se děje kolem xD

12. července 2015 v 16:40 | Saskie |  Takové to divné
Ahojte lidi! xD
Máte se?
Já se mám xD Dojela jsem z chaty, kde jsem byla asi od čtvrtka, bez netu, signálu a jen s tužkou, papírem a sešitem z dějin xD
Musím říct, napsala jsem něco do Remember me, asi stranu dějin ._. (nemůžu za to, povídky se mi psaly líp, navíc pak došli rodiče z procházky tak už jsem na to neměla takový klid xD)
Ale! začala jsem psát novou povídku! xD Bude kratší. Fakt taková doufám jednorázovka. (tak deset dílů max. jak doufám ._.)
Pokud by jste měli teda zájem si ji přečíst xD Bude to yaoi povídka (chlap x chlap). Uh takový.. "vlkodlak" když to tak nazvu Ô,o s normálním chlápkem no. Uh... když vás to bude zajímat tak si řekněte .___. budu ráda když to nebudu přepisovat jen tak pro nic za nic.

Jinak vím, že už nějak nedělám takový ty "osobní" články, ale no vždycky k povídkám něco píšu před perex, takže když třeba nečtete Remember me, tak se stačí jen podívat nějak na hlavní stránku a přečíst si tak nějak jenom ten úvod aby jste se kdyžtak dozvěděli něco nového (pokud chcete že).

Co jinak nového u mě. Pořád nemám svůj noťas z opravny, což mi teda jako dost vadí :C nemůžu psát společný povídky.
Dostala jsem nové sluchátka xD super. jen je nemůžu použít dokud nějak nebudu mít noťas. Well... xD detail.

Měla bych číst povinnou četbu, když se nad tím tak zamyslím. Ať ze mě kdyžtak češtinářka má radost .__. (ta taky mimochodem čte Rmbrm, nevím jestli vůbec tuší do čeho se to dostala. o,o zatím to je nevinné, ale to yaoi přijde... Mělo by.)

Jinak děcka xDD máte brigádu na léto? xD Já doufám že mě na tu mou už konečně dojde materiál, abych už mohla dělat, jelikož takhle jenom marním svoje prachy a čas :C (dělám náramky z korálků. Týpek přes telefon zní trochu nepříjemně, ale práce je to lehká a pokud mi toho matroše nepošle víc, tak jako ať se de bodnout, práce na 4 hodiny a další týden čekat na matroš? né díky. dala jsem mu 2200 za poštovný, tak sakra ať se mi to trochu vyplatí ne? :C [mi to proplatí, ale stejně])

Nic, jdu vám sem hodit díl Remember me a zatím čus! xD

(Mimochodem znáte youtubera jacksepticeye? Je to fakt cool týpek, doporučuju! xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama