Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Článek bez názvu 8

10. března 2015 v 14:41 | Saskie |  Články bez názvu
Ahoj lidi
máte se?
Hele pamatujete jak jsem tak přřed týdnem psala něco jakože o prázkách (které mám tak nějak teď) chci překládat co nejvíc to půjde.
yo, chtěla jsem ._. a jako chci i teď, ale nějak na to asi nebudu mít čas
Jelikož prostě naše učitelka dějin kontrolovala sešity a z toho mýho nebyla dvakrát nadšená, jelikož.. well měla jsem jenom takový provizorní zápisky, a chtěla jsem si to všechno přepsat do novýho, který už jsem měla koupený, no a tak nějak jsem doufala že na to budu mít víc času než jenom týden, abych si přepsala všechny ty tři roky -.- (chci to mít všechno pohromadě, ne že by to nešlo jednodušeji)
No a asi rozumíte, že když už si dám pauzu od přepisování učebnice, tak nějak nechci dělat něco, u čeho musím přemýšlet natolik, aby konečnej výsledek aspoň trochu stál za to, aby se někde zveřejnil. (Pokud mě do toho dokopete, tak by se snad i něco dalo dělat = s chutí do toho)
Navíc ještě referát, (možná dva), testy a takový voloviny hned po prázkách, znáte to (stejně se nenaučím, protože přepisuju ty posraný dějiny)
No takže tak

Navíc dneska mám takovou náladu, že jestli mi ještě někdo (už zbejvá jenom bratr, kterej si ještě nerýpnul) vyčte ještě nějakou pí*ovinu, tak ho fakt prohodím oknem.
Zítřek už bude lepší

Co vy? máte taky prázky? Polovině z vás už dávno zkončili že?
Co bych tak ještě... Možná tak za měsíc začnu vydávat tu novou povídku, chápete, budu mít narozky, tak vám něco dám, i když no nevím jestli se vám to bude líbit a taky si nejsem vůbec jistá jak to skončí nebo co bude dál a stejně se brzo zaseknu, ale možná se vám to bude líbit a poženete mě kupředu ^^'

Yo, a uvažovala jsem nad jednou yaoi mangou, teda je to doujinshi (pokud nevíte co to je, tak je to inspirovaný už existující mangou, ale děj nemá nic moc společného z originálem, taková fanfikce)
Je to teda z One piece ._. Jako jo já vím, OP mánie atd, ale nenavrhovala bych to, kdyby mě to fakt nezaujalo, a tenhle děj je fakt boží! Aspoň mě se zdá ˘^˘
Sice (snad) poslední pátá část ještě není úplně tak přeložená do angličtiny, ale než se dokopu ke čtyřce, tak snad bude xD

Well... Já asi půjdu ._. nijak zvlášť mě nenapadá co ještě dodat a... no,
tak zatím čus ^^
Saskie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama