Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Březen 2015

Remember me - 1.

28. března 2015 v 10:37 | Saskie |  Remember me
Um
Ahoj lidi ^^
Máte se?
Já nějak nemám funkční wifi, takže se tak jako sockuju k rodičům na pc, abych mohla vydat něco spešl chápete.
No jakože spešl to není úplně jakože obsahem ale spíš tím úvodem
Asi (snad) si pamatujete, zmiňovala jsem novou povídku, říkala, že ji chci vydat a kdesi cosi.
Takže při téhle příležitost to udělám. Zveřejním ji.
Při jaké příležitosti?
Well někomu ji chci věnovat, jakože aspoň první díl.
Protože první díl je prostě taková ta zlomová část úplně všeho (vždycky. Nemyslím konkrétně obsah, nebo tak něco), kdy prostě začne něco, co se později stane buď něčím úplně úžasným, nebo v horším případě úplnou sračkou.

No, Takže Yuke, ty malý majstře, ty fíš, že ti jako věnuji zrovna tenhle "zlomový bod" tady týhle věci co plánuju zveřejnit už jakou dobu xD
Jakože už seš skoro stařík, pomalu tak už i vypadáš (rosteš do země xDDD), takže mi nezbejvá nic jinýho, než ti popřát, aby tě šediny nezastihly moc brzo, aby problémy doma nějak vymizely, ať si užiješ blížící se Animefest, abys měl dost prašulí (protože těch není nikdy dost a všichni jsme beztak švorc, tak aby nás měl kdo pozvat aspoň na zmrzlinu xDD), aby tě nikdo nezašlápl a aby ses někde neztratil na té cestě ke stáří xD
Stávej se lepším a lepším v kreslení (protože ti to jde až kurevsky dobře xD), piš víc povídek (protože jsem od tebe už dlouho nic neviděla) a jako hlavně ať se ti v tom tvým životě daří všecko, co budeš potřebovat.
Takže všechno nejlepší k osmi-, počkat… deseti-, eh,.. ok, třinácti-…. Aeeeh Budiž. Všechno nejlepší k sedmým narozeninám Yukyuu.
Yo, užij si povídku, jejíž první díl věnuji tobě xD
(Datum by na začátku asi mělo být přinejlepším dnešní, aby se neřeklo, ale to by mi pak zbytek nevyšel, soráč ˘^˘)Namaikizakari 6

24. března 2015 v 9:57 | Saskie |  Namaikizakari
Ahojte lidi
Chci jen říct, víte jak jsem říkala že budu překládát o prázkách, pak zase že nebudu protože prostě dějiny atd.? No nakonec jsem překládala ._.
Proč je to tu až teď?
Dala bych vám to sem dřív, ale prostě školní internet nějak nenačítá blogový články či co to, prostě to moc nefunguje, intrácký net je příliš pomalý na to, abych mohla nahrát obrázky a doma prozměnu vysadila wifina >< prostě nejela celej výkend a až teď, kdy jsem na školním netě (a wifi je tak slušná že to načte i blog) vám to přidám ^^ xD Fakt se omlouvám že to tu není dřív
Já doufám že si to užijete, budu ráda za koment a zatím čus xD


Článek bez názvu 8

10. března 2015 v 14:41 | Saskie |  Články bez názvu
Ahoj lidi
máte se?
Hele pamatujete jak jsem tak přřed týdnem psala něco jakože o prázkách (které mám tak nějak teď) chci překládat co nejvíc to půjde.
yo, chtěla jsem ._. a jako chci i teď, ale nějak na to asi nebudu mít čas
Jelikož prostě naše učitelka dějin kontrolovala sešity a z toho mýho nebyla dvakrát nadšená, jelikož.. well měla jsem jenom takový provizorní zápisky, a chtěla jsem si to všechno přepsat do novýho, který už jsem měla koupený, no a tak nějak jsem doufala že na to budu mít víc času než jenom týden, abych si přepsala všechny ty tři roky -.- (chci to mít všechno pohromadě, ne že by to nešlo jednodušeji)
No a asi rozumíte, že když už si dám pauzu od přepisování učebnice, tak nějak nechci dělat něco, u čeho musím přemýšlet natolik, aby konečnej výsledek aspoň trochu stál za to, aby se někde zveřejnil. (Pokud mě do toho dokopete, tak by se snad i něco dalo dělat = s chutí do toho)
Navíc ještě referát, (možná dva), testy a takový voloviny hned po prázkách, znáte to (stejně se nenaučím, protože přepisuju ty posraný dějiny)
No takže tak

Navíc dneska mám takovou náladu, že jestli mi ještě někdo (už zbejvá jenom bratr, kterej si ještě nerýpnul) vyčte ještě nějakou pí*ovinu, tak ho fakt prohodím oknem.
Zítřek už bude lepší

Co vy? máte taky prázky? Polovině z vás už dávno zkončili že?
Co bych tak ještě... Možná tak za měsíc začnu vydávat tu novou povídku, chápete, budu mít narozky, tak vám něco dám, i když no nevím jestli se vám to bude líbit a taky si nejsem vůbec jistá jak to skončí nebo co bude dál a stejně se brzo zaseknu, ale možná se vám to bude líbit a poženete mě kupředu ^^'

Yo, a uvažovala jsem nad jednou yaoi mangou, teda je to doujinshi (pokud nevíte co to je, tak je to inspirovaný už existující mangou, ale děj nemá nic moc společného z originálem, taková fanfikce)
Je to teda z One piece ._. Jako jo já vím, OP mánie atd, ale nenavrhovala bych to, kdyby mě to fakt nezaujalo, a tenhle děj je fakt boží! Aspoň mě se zdá ˘^˘
Sice (snad) poslední pátá část ještě není úplně tak přeložená do angličtiny, ale než se dokopu ke čtyřce, tak snad bude xD

Well... Já asi půjdu ._. nijak zvlášť mě nenapadá co ještě dodat a... no,
tak zatím čus ^^
Saskie

Namaikizakari 5

1. března 2015 v 13:52 | Saskie |  Namaikizakari
Ahojte lidi, tak teda přináším ten slíbený překlad, doufám že se bude líbiit a necháte koment
Dneska se nebudu moc vykecávat, nemám nějak náladu (protože mi zase odešla myš >< takže nemůžu pracovat, rusí mě to a je to sakra otravný! >< to už je druhá!), takže si to užijte a zatím čus.