Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Přilétli draci

18. prosince 2014 v 21:30 | Saskie |  jednorázovky
Ahojte ^^'
Yo, je to jednorázovka (Což znamená, že nebylo navýběr, vždyť mě znáte. Jednorázovky nepíšu.) Je to slohovka ˘^˘

Měli jsme psát reportáž
-To znamená že je to něco jako zpráva o nějaké události z pohledu reportéra (nebo prostě autora)
-Mělo by to mít nějaký zajímavý perex (prostě takej podnadpis) - což mám ˘^˘ xDD
-no a jako kdo o reportáži chce vědět víc, tak -


Mohli jsme psát o čemkoliv, a pokud vás to zajímá. Tak ne, fakt netuším, proč jsem psala o dracích ._. (OPOVAŽTE SE MI V KOMENTECH ZMÍNIT FAIRY TAIL)

Ale tak dál ˘^˘
Už je mi dobře, Klauzury skončili, mám z té pytloviny dvojku. z kresby sice 3-4 (nwm co z toho) ale jako dala jsem to! ˘^˘ xDD
Finální podobu vám neukážu když to nutně nebudete chtít, áááááá....
yo, už mám koupené dárky konečně ˘^˘
.... kecám xD jenom mám věci, které upravím na to, aby to pak byl dárek.
No, a abych nekehnila jenom o svým, už sem konečně hodím tu slohovku. Doufám že se bude líbit xDD budu ráda za komenty ^^


Draci útočí, bude toho plný internet?

Pojďte se mnou, doufám, že jste si na sebe vzali dobré boty, jelikož se pěkně zapotíme.
Nacházíme se ve městě Mariteli a v tuto chvíli všichni panikaří, běhají ze strany na stranu, snaží se si zachránit život. Není to vinou vysokého, pálivého ohně, ze kterého stoupá černý dým, ani nasládlé vůně smíchanou se zápachem spáleného nábytku a masa, ba ani hlasitého křiku, který se do uší line ze všech světových stran… no dobře, nějaký podíl to na té panice mít bude. Hlavní příčinou však je útok draků na město.
Objevili se z ničeho nic, jsou jich desítky, jsou obří a očividně hladoví. Tisíce lidí vytáhli z vyhřáté postele, z práce, ze škol, nebo od ostatních činností, a rovnou začali devastovat město.
Někteří občané jsou zcela v klidu "Pokud mi nerozbijí zahrádku, je mi naprosto jedno co si kdo a kdy dělá!" Okomentovala to žena v domácnosti, hodila po nás utěrku, jelikož jsme ji asi rušili v nějaké činnosti a zalezla si zpátky do svého bytu, který byl pár minut na to rozsápán drápy modro šupinatého draka.
Někteří lidé byli z této události otrávení "Už vidím, jak toho bude plný internet! Lidi budou zvědaví, budou teorie o dobrém 'fotošopu', a nakonec se z toho stane fraška, která se nakonec ani nestala! Na to já nemám nervy!" Pověděl nám svůj názor postarší muž a opět sklopil svou hlavu ke svému chytrému telefonu. Bohužel nebyl jediný, kdo své názory směřoval i internetu. Přiběhli k nám děti, s širokými úsměvy a ptaly se: "Bude to na youtube?" Nebyli jsme schopni odpovědět.
Když jsme si všimli, že nás zaznamenalo dračí oko, vzali jsme nohy na ramena a pelášili jsme mezi stromy v městském parku, doprovázeni zelenou, 16metrovou ještěrkou. Drak jako by si stromů ani nevšiml a šinul si to rovnou přes ně. Na chvíli se nám ale podařilo, vypařit se mu z dohledu. Vysíleně jsme padli na zadek za jedním ze stromů a zhluboka si oddechli, zatímco drak čmuchal kolem.
"Musíme zmizet!" Proběhne nám hlavou a zkusíme vyběhnout z našeho úkrytu. Bohužel si nás drak všimne a obklopí nás jeho žluté zuby.

Ocitneme se v naprosté tmě. Nenapadají nás žádná slova, ke kterým by se tento puch dal přirovnat. Plaveme v nějaké lepkavé, smrdoucí a nechutné tekutině, stěny jsou kluzké a zároveň lepivé. Nemáme šanci se odtud vyhrabat, takže tímto se loučím. Na shledanou, snad příště.


Yo, normálně to nebývá zrovna obsáhlý ˘^˘ mělo to být na 250 slov, mám 400. Wat jů gona dů abádit
xDD

No loučím se, zatím čus!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sandra Sandra | Web | 20. prosince 2014 v 19:44 | Reagovat

Že mi ji ukážeš ? *psí oči*
Jinak, ta jednorázovka byla velmi chytlavá :3 Jo, někdy se trefit do těch přesně daných slov je hrůza ><

2 Tohru- Tohru- | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 20:20 | Reagovat

Ukáž *w*
ja neviem prečo ale umrela som z toho xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama