Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

článek bez názvu 7 aneb dárky budou

24. prosince 2014 v 23:59 | Saskie |  Články bez názvu
Yo, čus


Máte se?
Já se mám... a jo, jde to ._.
Hele vím že už je po vánocích
(pochybuju že někdo o půl noci teprv večeří a jde ke stromku)
No stejně vám asi popřeju pěkný nový rok, a tak nějak doufám, že jste na vánoce byli šťastný a dostali jste tak nějak dobrý dárky, které nějak využijete, při nejlepším ty, který jste si přáli xD
nebudu psát co jsem dostala (ok, možná budu) kupu oblečení (chtěla jsem, hodí se) židli (na které se fakt dobře sedí a složila jsem ji sama ˘^˘ [takže kdyby se rozpadla, otec nedostane vyhubováno]) áá... komix - Procitnutí (vypadá to kurevsky zajímavě xD)
Aneb jak shrnout vánoce ve dvou řádcích.

Jinak vánoční dárek ode mě pro vás, zítra přidám obě mangy, co tu překládám a myslím, že další ještě na konci měsíce jak to tu už je nějak domluvený xD každej měsíc a jako ještě uvidím, jestli se nerozhodnu pro bonus na novej rok xD
hele ale to nic neslibuju, protože já se sakra musím začít učit (ano, o vánočních prázkách), abych nepropadala z dějin a abych taky mohla pohovořit o maturitních otázkách -či já nevím kurva co po nás ta angličtinářka chce za srance, protože pochybuju že studená válka bude k maturitě- a nějak si u té *ehm* učitelky šplhla -.- navíc musím přepsat sešit za 3 ročníky, tak uvidíme nom ._.

takže shrnutí - bude jeden díl od každé mangy + každoměsíční díl, + -možná- novodoční bonus.
a přemýšlím že bych už konečně začla vydávat tu novou povídku ._. (bojím se toho prostě no, proto mi to tak trvá)

yo... takžé... yo
Užívejte prázdnin, moc se nepřežírejte, napište mi co jste dostali (ano, vím, že to po vás bude chtít každej vědět xD a tuhle otázku dostanete ještě milionkrát, tak ať to máte co nejrychlej za sebou), napište mi.. já nevím ._. co jste jedli, s kým jste byli, jaký z vánoc máte pocit, jak vás sere počasí, nebo jaký máte názor na to co se tady teda objeví (manga, povídka) a nebo mi napište cokoliv co budete chtít ._.
Jo a jinak co říkáte na to kdybych změnila design??


já jen čekám na to až mi vypnou internet takžé...Takžé čus!
Páni že me to vždycky vylepší náladu O,o
Saskie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama