Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Srpen 2014

The melancholy of Haruhi Suzumiya - Download, online - CZ

27. srpna 2014 v 13:59 | Saskie |  odkazy
Ahoj, nový odkazy na anime, tentokrát The melancholy of Haruhi Suzumiya (jak už říká název nom) Neboli taky Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
Jelikož jdu tohle animko stahovat, tak proč vám sem rovnou nehodit odkazy že xD

Merodi ga daisukidesu 31

27. srpna 2014 v 12:00 | Saskie |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 31

*Beeb* *Beeb* *Beeb*

27. srpna 2014 v 11:45 | Saskie |  Takové to divné
Ahojte,
máte se?
Jestli si říkáte co ten nadpis, je to "kurva, kurva, kurva" ale nechceme být sprostí že ˘^˘

Jen si tak říkám ._. Kurva už jenom 5 dní ._.
Dneska plánuju dopřekládat tu mangu (yo, vybrala jsem jednu co mě zaujala, sice je to hetero, ale nebojte, yaoi budu překládat taky, už asi vím které xD)

Jinak jak jsem říkala minule(?) tak ta nová povídka se už připravuje
Jsem ráda že jste nebyli proti tomu ^^ Mám z té povídky celkem dobrý pocit. Už mám pár stránek a jako uvidíme co se z toho vyklube.
Nejspíš to teda bude yaoi ._. protože na FB jsem dostala dosti jasné odpovědi (a taky proto že hetero mi nejde)

Jak jsem říkala, o čem to bude: Je to o klukovi (19-20 let), kterému se něco stane, a probudí se s plnou hlavou otázek, ale odpovědi si musí najít. Ztratil paměť. Může být rád, že hned najde (staré) přátelé, kteří mu o něm samozřejmě něco řeknou, taktéž rodinu a tak se mu to trochu usnadňuje. V hlavě má, ale stejně prázdno, tak jako po probuzení a jestli si na něco vzpomene, no kdo ví...

No, k dalším povídkám: Druhý pár.. budé... no... hmm... podívám se na to ^^' něco napsané mám, ale mě samou to moc nebaví O,o vás to baví? (jako byla bych ráda za upřínmost ˘^˘)
Samozřejmě pokud chcete abych to dopsala, tak to samozřejmě dopíšu, pokud nechcete, normálně to vocaď smažu a bude xD


Jinak.. když už se blížíme k tomu konci, jaké byli (jsou) vaše prázky? Kde všude jste byli? Byli jste na Advíku? NatsuConu? Jaké to tam bylo? O,o
Jinák... yo, užijte si zbytek ._.
Já si ho užiju tak, že budu překládat, psát, učit se (někdy se to stát muselo ˘-˘) a když se poštěstí, tak cvičit (abych po prvním těláku nebyla jak mrtvola) a plnit další sliby co jsem dala ._. (musím si ten článek přečíst abych věděla k čemu jsem se upsala ._.)

Dopsáno 11:50
yeah! to jsem chtěla!
Tayush promiň ale ta manga (z deviantartu) Já ji asi nepřeložím ._. Goméé~ T,T


Ještě něco chci? ._. em...
Asi ne, takže to bude pro dnešek vše, zatím se mějte lidi ^^
Kdyby někdo měl zájem, tak si můžem napsat na fb? ._. (jo, připadá si osaměle ˘^˘)
žijte blaze lidi xD
Saskie

Merodi ga daisukidesu 30

20. srpna 2014 v 12:00 | Saskie |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 30

Druhý pár 29. - Ah, další dvě.

17. srpna 2014 v 18:10 | Saskie |  Druhý pár Rodiny?!
No, takže jak jsem si tak otevřela Druhý pár, všimla jsem si, že je tak akorát dlouhý (kecám, je krátký), aby se z toho mohl udělat další díl ._.
Přijde mi, že styl jakým píšu své povídky je dětský a prostě takový strašně amatérský. ._. (ale když píšu povídky s Batiou, jsem spokojená O,o) No snad to bude lepší.
Takžéé...
Um ráda bych aby jste si přečetli článek, který byl přidaný před tímhle ._. (kdo to ještě neudělal xD) ZDE (otevře se nové okno.)

No a asi už dám DP 29. užijte si to ._."


Povídka bo ne? Manga a hlavně nějaký názor lidi ._.

17. srpna 2014 v 17:47 | Saskie |  Takové to divné
Ahoj, ahoj, ahoj.
Máte se?
Hele po dlouhé době vím jakž-takž co napsat do článku ^^'

Merodi ga daisukidesu 29

13. srpna 2014 v 12:00 | Saskie |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 29

Arad senki slap up party - download, online CZ

10. srpna 2014 v 13:05 | Saskie |  odkazy
Ahoj, přináším nové anime . Tentokrát dvaceti-šesti dílné anime s názvem (jak už prozrazuje nadpis) Slap up party: Arad senki
Zatím jsem to nesledovala, jakože až to dostahuju nejspíš se do toho dám ^^ Pak napíšu o čem to tak nějak je atd (Stáhnu nějakou recenzi z netu xDDD)

Po shlédnutí několika dílů, (bylo mi to jasné už od prvního) mi došlo, že už jsem tohle někdy v pradávných časech viděla xDD (Ale stejně si ho vůbec nepamatuju xD)


Je to poměrně dobré anime xD Animace sice není přelomová, hlavní postavou tam není až tak úplně největší debil ze všech těch postav (obvykle v anime hlavní postavou je nějaký mega debil =,= řekněte že ne) xD
Příběh je o tom, že se Baron (to je jméno hlavní postavy, ne titul xDD) snaží (tak nějak) najít lék na svoji 'démoní ruku'. Postupně se k němu přidávají nějaké další postavy (jak už to tak bývá xD) které se mu v tom (tak nějak) snaží pomoct (Mnohdá ho ale spíš uvrtají do nějaké práce, za kterou budou mít prachy xDD)
Samozřejmně má animko nějaké nepodstatné chybičky (jako třeba že už všichni měli být mrtví, jelikož když se někdo promění v démona, tak už to zpátky prostě nejde a tady je to dokonce porušeno vícekrát xD. Nebo jak sakra může meč co nemá špičku někoho probodnout -.-) No ale jejich boj. xDDD
Ani jim nevadí naznačit tam něco nechutného (já která vydržím cokoliv, mám chvíle slabosti xDD dokonce i když chlap sahal na chlapa), nebojí se ani náznaků 'lovestory' (tak to nazívám jenom já xD) s malým dítětem (ne, žádný boku no pico xD), dokonce se ani nestydí tam někoho při/zabít, takže jako já z toho mám poměrně dobrý pocit xD
Nicméně je pár chvilek, kdy logicky něco nesedí, je divné nebo dokonce kapánek trapné xD (jako logika fairy tail, přátelství dokáže vše xD ale ne v takovém extrému xD to vůbec ne)
ale jinak poměrně zajimavé anime ^^
Jdu dokoukat zbytek, pak snad ještě něco dopíšu xDD

Merodi ga daisukidesu 28

6. srpna 2014 v 12:00 | Saskie |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 28