Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Merodi ga daisukidesu 23

2. července 2014 v 12:00 | Saskie |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 23Další díly povídky lze najít zde


Jinak je to psané v ich formě, proto je to oddělené barevně, aby se postavy nepletly. ^^
Vypravěč a lidi psané v er formě jsou normálně bílím ^^ tak doufám že se nad barevností nezděsíte xD
Ren Itokki - červená ^^
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová
"Dobře…" Kane donesl trochu vody do svého "kotlíku" a začal se základem svého jídelního umění. Já mezitím rozdělal stan. Nebyl velký, celý v růžové barvě, takže jsem se při pohledu na něj otřásl nechutí.
"V tomhle máme jako spát?" Zeptal jsem se nejistě.


"No ty debile, řekl jsi, že to má být romantika, tak tady to máš!" Prskal Kane, což se mě trochu dotklo. Opravdu jsem teď byl za debila a přísahal bych, že se i červenám, protože tohle byla fakt ostuda. Každý kdo půjde kolem si bude myslet, že tu spí nějaké ztřeštěné holky, a když nakonec uvidí nás, napadne ho jediné… Homosexualita.
"Kanééé… V tomhle spát nemůžem."Zakňoural jsem, Kane na mě jen pohlédl s jedním zdviženým obočím a pak se mi ještě potichu vysmál za to, jaký idiot jsem.
Když bylo všechno hotovo a to včetně postaveného stanu a spacáků, které jsem naházel dovnitř, sedl jsem si na židličku k ohništi, které Kane rozdělal pod svým kotlíkem.
"Co… to bude?"Zeptal jsem se opatrně a koukal přitom malinko nejistě, jak se v omáčce zajímavé barvy převalují kousky syrové zeleniny.
"Já nevím…Myslíš, že bych tam měl přidat nějaké barvivo??"Prohlédl jsem si jeho pytlíčky s kořením, narazil jsem na červenou papriku.
"Zkus tohle." Podal jsem mu pytlík, on nejdřív po kouskách, ale když mu pak ujela ruka, vysypal to tam celé. Teď už jsem si jeho kuchařením zas tak jistý nebyl.
"Můžu vědět, co se tady pokoušíš ukuchtit?" Kane se na mě zvědavě podíval pohledem "Co bys řekl", já jen nasucho polkl, "Ehmm… Typoval bych si takový guláš." Kane se rozhlédl kolem sebe a ukázal vítězně na mě s úsměvem od ucha k uchu.
"Jo, to přesně to je! Guláš." Teď jsem se s jedním pozdvihlým obočím díval já na něj, sledoval jsem každý jeho pohyb, co kam dává a podobně.
"Podívej na ten úžasný západ slunce…" Kane se s úsměvem podíval na obzor, kam se choulil zlatý kotouč.
"Nečum na slunce a vař, nebo to ještě připálíš." Vlepil jsem mu lehký pohlavek, nečekal jsem, že po něm může Kane spadnout ze židle.
"Promiň… To jsem nechtěl." Pomohl jsem mu na nohy a rychle mu chladným nožem zatlačil velkou bouli na čele.
"Chceš mě zabít?!! Renééé!!!" Vzpíral se a ječel.
"Héj, sklapněte tam!"
"Držte hubu!"
"Tady se někteří snaží spát!" Ozvalo se z oken nad náma.
"Podívej se, chudí se perou o jídlo!"
"Dokonce na toho malého chudinku vzal nůž!" Zařval pro změnu někdo na V.I.P. polovině
"Cože? Já mu jen zatláčel bouli." Ohradil jsem se dotčeně.
"Kdo je u tebe malej chudinka!! Na koho si tady kurva vyskakuješ ty jeden zmrde!" Kane rozhazoval zaťatými pěstičkami, vypadal u toho komicky, ale raději jsem ho usadil.
Když se konečně uklidnil, dál si všímal kotlíku.
"Je to takové trpké… Co když tam dám cukr?" Ukázal mi pytlík cukru. Rychle jsem mu ho sebral.
"Ne, zkus raději sůl." Vrazil jsem mu jiný pytlík a nevinně se usmál. Jen pokrčil rameny a svoji vroucí omáčku osolil. Po půl hodině měl Kane dovařeno a šel hledat talíře. Tentokrát už prošel dveřmi, které měly vést brzy na naši terasu. Pokoj pomalu schnul a dveřmi se dalo už konečně projít, rám totiž uschnul rychleji.
"Tak, dáš si se mnou Rene?" Kane, přinesl dva talíře a nějaké jakž takž čisté lžíce.
"No…" Když jsem viděl, jak si na svůj talíř nalévá tu oranžovou sračku, odmítavě jsem zakroutil hlavou a vytáhl nějakou misku s jídlem, od matky ještě na cestu, s tím, že mi dalších dvacet stálo ve skříni.
"Jaké to je?" Zeptal jsem se svého spolubydlícího, který se tvářil strašně kysele.
"Nic moc… Kde jsi nabral tohle jídlo?"
"Od maminky." Odpověděl jsem prostě a zakousl se do pečiva.
"Myslím, že budu raději o hladu." Kane vylil zbytek jídla někam za strom a talíř vymyl v kýblu s vodou.
Ještě dlouho do noci jsme seděli u ohně a povídali si, probrali jsme všechna možná anime a mangy, všechno kolem toho, oblíbené postavy kladného charakteru, záporného charakteru, mužské, ženské, zvířata a další podobné věci.
Právě mi Kane povídal děj nějakého pro mě neznámého anime, když se ozvalo šustění ve křoví za našimi zády. Oba jsme se s trhnutím otočili, ale nic tam nebylo. Kane si rukou prohrábl vlasy a oba jsme se s klidem otočili. Stačil jeden pohled před sebe, aby se nám zježily vlasy na hlavách a oba jsme zaječeli jako malé holky. Kane navíc skočil na moje záda. Za náma stál ředitel v růžových dupačkách, obřích růžových dupačkách, barevných pantoflích a v ruce držel obrovského králíka azurově modré barvy, který držel v packách notu. S naším zaječením, vyvřískl i ředitel.
"Co tady kurva děláte?!!" Zaječel jsem na něj.
"Já? Proč na mě řvete?" zeptal se dotčeně a sedl si na Kaneho židli.
"My? To vy? Vyděsil jste nás!" Kane mi slezl ze zad a přešel k řediteli.
"Tak to se vám omlouvám chlapci. No jak koukám, máte hotovo. Moc pěkné. Líbí se mi to, ano…"
"To jste se jen přišel podívat, jestli to máme hotové?" Zeptal jsem se s oddechem
"Ne… Přišel jsem kempovat. Spát ve stanu." Nevinně se na nás usmál.
"A-ale v tom stanu spíme my!" Ohradil se Kane
"A já."
"Není tam místo, sotva se tam vejdeme my dva." Namítl jsem.
"Nějak se poskládáme." Ředitel nezaujatě mávl rukou a pohodlněji se usadil.
"Kde máte jako napsané, že budeme spát zrovna my tři v jednom stanu?! No to bych rád viděl." Kane si založil ruce na hrudi. Přidal jsem se k němu. Ředitel sáhl do kapsičky na hrudi svých dupaček. Rozložil nám popsaný papír a ukázal zvýrazněnou žlutou část.
"Myslím, že jsme nahraní… Dokonce je tu můj podpis…" Zašeptal jsem ke Kanemu a ten mi dvakrát tolik oplatil ten můj pohlavek, co jsem mu předtím dal.
"No to je hezký ty blbče!! To jako znamená, že se teď budu muset, kvůli tvojí debilitě tlačit v jednom stanu s pedofilem?! Běž do prdele…!" Naštvaně dupl nohou. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama