Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Klauzury. alá bod číslo 9

13. června 2014 v 21:14 | Saskie |  Takové to divné
Článek se z nějakého důvodu ve čtvrtek nevydal. Ze dneška nejsou žádné zásahy ani jiné informace díky za pochopení ^^


Ahoj, jak se máte? Já vás dnes budu otravovat s tím jak se mám já, a to sice přes mobil. Který jako jediný z mých dostupných prostředků z nějakého důvodu chytá net i bez wifiny ._.
Jo, je to divný já to taky nechápu. No každopádně omluvte chyby. Právě na mě patlaj barvy ._.

Bod číslo 9, jak říká nadpis, je tak ďábelský, že potřebuje svůj vlastní článek, kde si budu mimojiné stěžovat na to, jak nesnáším temperky a latex -_-

kdo si nevzpomíná, co to je vlastně bod 9 z mých seznamů prací, je to něco jako "nechat na sebe malovat pro dobro týmu asi 4 hodiny denně."
Nom trochu jsem si to přikrášlila abych byla zajimavá. Těch hodin je 6. Právě v 13:05 mi skončila škola
Přesto od 11i na mě patlaj barvu a asi do 18i taky budou...
Nom chci někam zaznamenat jaké tyhle tři dny byly peklo

Jako co to je že, nechat na sebe malovat temperama. Pohodička že? OMYL

Nejdřív úterý
Píše se den 10. 6. 2014 dvanách hodin poledního času.
vyslíct do půl těla
Hodit přes prsa triko, aby se neřeklo, a hurá na latex
Nejřív první vrstva vyblité žluté, pak přes nějaké moje úcuky kvůli leknutí, či chladu, přišly na řadu pruhy druhé barvy.
Pak bezpočet dalších.
Na konci, asi ve čtvrt na sedm, kdy uklizečka odmítla snášet ten útrpný nátlak času kvůli jejímu autobusu, (oh, jak strašně trpěla.) byla má skupina ráda, že máme jeden obraz hotový a abychom mohli pokračovat ve středu, postupně to zapatlali bílým latexem.
No, ale protože uklizečka tak strašně trpěla, tak jsem si nemohla dát ani tu ledovou sprchu co jsem měla k dispozici
Takže jsem nahodila pracovní košili své spolubydlící naruby na sebe, a šlo se na zmrzlinu.
Tři cm široká vrstva barvy se samozřejmě okamžitě nasákla na košili
A v mezičase v tom nádherném vedru =_= stihla usychat a já si to postupně musela strhávat aby mi to tam fakt nepřirostlo.

Na intru, konečně ve sprše, a dokonce teplé, jsem zjistila, že ten latex je nejspíš určen na zdivo, a nejde smít. S tím jsem se na to po půl hodině drhnutí vysrala a pádila psát povídky.


Ve středu jsme těžce přežili prvních sedm hodin a dalších šest na mi -tentokrát na obličej a hruď- patlali temperkami další obraz. No nejdřív latex na záda a přesunout ho přes ramena až na obličej.
Na zbavení se barvy v oku a nose jsme ale měli trochu času a umyla jsem se v umyvadle
Zjistila jsem, že košile dopadla jako největší umění z toho všeho, rozhodla jsem se tohle "plátno" poskvrněné nezničitelnou barvou, odkoupit a vydávat to v muzeích za abstraktní dílo, popřípadě, kdyby mi to nevyšlo, použít ji jako neprůstřelnou vestu

Ve čtvrtek, dnes, jsme mou hruď napatlali opět na žluto, nakreslili na ni ptáka, zapatlali to velkpu vrstvou šedé barvy ( bílá byla jen latex a černá tempera -byla potřeba spousta latexu =_= )
Pak jsme ji prodloužili i na levou ruku. (Pravou jsem psala polovinu článku, dokud se mi nevybila baterie. Teď sedím na intru a mám za sebou teplou sprchu :3)
pak mi to postupně smazali, nejspíš i s kouskama kůže (skoro bílý obraz = spousta latexu)

Ale tak trochu mě umyli aspoň po dosah hledáčku (od lokte k ramenu) a pak zase přišla uklizečka. (Jak má ve zvyku kolem půl páté) a jelikož byl čas, zeptala jsem se zda je odemčená sprcha. Ona ,že možná, ale že teče jen studená voda (na což jsem byla upozorněna už v úterý učitelkou, i touhle chudinkou uklizečkou, které jsme braly její drahocený čas.) No, poté co mi to ještě třikrát připoměla a přidal se k ní ještě učitel (Wilda, kterému ten latex patřil [ať se smaží v pekle démon!] ) Nom pak jsem se s nezájmem odebrala do špinavé, malé spršky, ze které tekla tak ledová voda, kterou by si ani na Sahaře nevypláchli pusu aby jim nezmrzly zuby).
Když už jsem se oblékala, s tím že se pořádně umyju až na intru, mě vyrušila uklizečka toho patra, s šokující věcí "tady teče jen studená voda" O.O (a já si celou dobu myslela, že se vařím ve vlastní šávě)
Nom v pět jsme vyšli a já si teď hovím na svý posteli po večeři (u kteté jsem měla štěstí a došla jim makrela, tak mi dali jakési file o.O bylo dobré)a teď si jdu odpočinout k Assassin's Creed II a spát.
O víkendu nějak někdy nafotím bráchu na klauzury. Když se podaří, konečně dojedu k Yukimu, ale fakt nwm T.T doufám že už to tentokrát vyjde a že bratr bude mít čas až v neděli >>

Heh lidi končím, musím si zahrát.
Zatím čus Saskie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bai-Batia Bai-Batia | 14. června 2014 v 8:36 | Reagovat

Hem.... wiliho latex :D ne, jsem zvědavá, jak vám to nakonec dopadne, zase si to půjdu obejít :D se těším, za tu námahu to určitě bude stát, takže bych rozhodně neřekla, že sloupaná kůže na tvých zádech byla zbytečná :D

2 Aya Aya | 14. června 2014 v 13:29 | Reagovat

Teda........... bylo vážně veselo =DD fakt mě zajímají výsledky, zní to skvěle, teda až na ty barvy po celém těle =DD

3 Shiory Shiory | Web | 15. června 2014 v 11:28 | Reagovat

očividně ses nenudila :-D a ty barvy ti teda nezávidím :-D

4 Sandra Sandra | Web | 15. června 2014 v 15:45 | Reagovat

To sis t teda pěkně užila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama