Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Merodī ga daisukidesu 6

10. března 2014 v 15:19 | Saskie a Batia |  Merodi ga daisukidesu
Merodi ga daisukidesu 6Ahojte ^^ přidávám další díl zatím co za mnou učitel něco kehní xD
Takže sdílím a mizím xD užijte si dílek ^^
Mimochodem jenom bych chtěla poznamenat, že tuhle povídku rozhodně nepíšu sama ._.

Další díly povídky lze najít zde


Jinak je to psané v ich formě, proto je to oddělené barevně, aby se postavy nepletly. ^^
Vypravěč a lidi psané v er formě jsou normálně bílím ^^ tak doufám že se nad barevností nezděsíte xD
Ren Itokki - červená ^^
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová


Stál na kraji malého rybníku za internátem v zahradě. Kolem dokola rostly vysoké stromy, u vody především vrby a břízy. Na jednom konci břehu byl malý altánek, nad ním se skláněla převislá vrba, jejíž větve, směřující volně k zemi se ve slabém vánku, který utvářel také kola na hladině rybníka, stejně jako posouval zavřené květy leknínů, chvěly a houpaly ze strany na stranu v rytmu valčíku.
Tiše pozoroval vlnící se vodní hladinu, na níž dosedalo první barevné listí, odrážely se v ní sluneční paprsky, jež jej jemně hladily po tváři, slunce už jen z posledních sil hřálo a dávalo si záležet, aby krajinu prosvětlilo co nejvíc.
Byl pohroužen do svých myšlenek, nevnímal moc dění kolem sebe, vlastně se snažil sžít s přírodou, hodně mu to připomínalo jednu chráněnou oblast, kterou navštívil v Americe, tam to však nevypadalo tak uměle jako tady. Přemýšlel nad svými cestami po světě, kolik krásných míst navštívil, kolik zajímavých lidí potkal, ty cizí zvyky a cizokrajná kuchyně, chyběly mu ty časy, kdy bezstarostně cestoval po světě a nemusel se trápit s nějakými mladistvými delikventy. Tohle sice nebyla střední škola, sem se díky bohu hlásili slušní lidi s rozumem, ale i přes to, měl pocit, že tohle nedopadne nejlíp.
"Čauký Natsíku!!!" Ozval se za ním známý hlas, nelekl se, kdysi, na začátku prázdnin by možná nadskočil leknutím, ale teď už ne.
"Maxi… Co potřebuješ?" Otočil se s klidem k řediteli.
"E-e. Tady kladu otázky já a první z nich je, proč jsi se nezúčastnil naší porady?"
"Nějak se mi udělalo špatně, potřeboval jsem procházku na čerstvém vzduchu víš?" Nikdo by na něm v tom momentě nepoznal, že lže.
"Ale přišel jsi o moje skvělé grafy, které jsem měl k vysvětlování, jak máme letos rozdělené třídy! Natsu, proč mi to děláš?!" Maxim skočil Natsuovi kolem krku, jen tak tak to udržel.
"Co to děláš?! Chováš se hůř než malé pětileté dítě, jsi sakra dospělí Maxi, tak se podle toho začni taky tak chovat! Kdyby tě někdo viděl, nejen že by si jako ředitel u všech skončil a tvoje autorita by šla víš kam, ale navíc by si mysleli, že my dva spolu něco máme." Max na Natsua nechápavě pohlédl.
"Ty jsi snad špatně orientovaný?" zeptal se s jedním zdviženým obočím
"Cože?! O to tady přece vůbec nejde, vzpamatuj se, jako ředitel nám máš jít příkladem." Yinguui se posadil do trávy vedle kořenů vysokého topolu, Max sebou práskl hned vedle.
"Ale no ták, vždyť jsme jako bráchové Natsu, proto jsem tě taky přijal, známe se už od školky a ty víš, že já mám vlastní způsob, jak jít těm mladým lidem plným nadějí příkladem. Nechci, aby tady prožívali těžké dny, to dokáže zařídit Tenshou, ten starý dědek zrovna vybírá přihlášky před ubytovnou, já bych tam nikdy nevlezl, kdybych ho viděl."
"Asi máš pravdu, Tenshou je starý rozmrzelý a ještě nás všechny přežije, což je daleko horší, možná proto nás tu taky vede takový blázen jako ty, tím se nám to vždy vynuluje…" V Natsuově hlasu byla cítit ironie, což však Maxovi nějak uniklo. Spokojeně se usmál, pokýval hlavou a otočil se k vodě.
"Doneslo se ti, že se zítra při přivítání studentů chystám jet na tříkolce?" Natsu se dlaní praštil do čela… 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 10. března 2014 v 19:35 | Reagovat

~ Proč je to tak krátké?? Q^O (Shit.)
Bylo to super, a chcu další díleček. x3
A jelikož jsem se nedívala na ten váš blog, tak nevím jak je ten další díl dlouhej, tak doufám že hodně! :D
~ (Mimochodem, vím že tě asi štvu s tím že chodím k tobě a tam ne, ale já prostě chodím k těm kteří chodí ke mě.
QωO.. Takže chápete, že vás tím nechci niják urazit. )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama