Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Druhý pár 22. - Dotoho

4. srpna 2013 v 19:02 | Saskie |  Druhý pár Rodiny?!
Bré ránko ^^... večer nom, to je jedno xD
Chjo jak mě štve že nekomentujete (nemyslím Rei-chan a Nemesis za vás děkuju žobu x'D Takže arigatóó!)
Ono se těžce komentuje, když není co že? xD Né nechme to být.
Jó mimochodem, všimli jste si že blogu zase -PO ROCE- začalI počítat návštěvnost? *-* ....sice nějak úplně vadně a asi to ještě násobí pěti, ale počítaj xD já z toho mám radost. Upřímně návštěvnost byla taková zásadní co se týkalo mý aktivity. Vžycky jenom vidět dvou ciferný číslo a hned je nálada na blog. Nepočítali myslím od minulého srpna a jak se aktivita -řekněme to na rovinu- téměř u všech vytratila. Takže já mám radost \(*-*)/
Nom rozepsala jsem Druhý pár a napsala další 2 díly, takže jsem na sebe hrdá ^^ nekažte mi to xDD
Tenhle díl je věnovaný Nemesis a Rei-chan (i když nevím jestli to čte O,o)"Tome, co se tady děje?" Zeptala se Monika
Tomovi došlo, že tohle nebude možné nějak šetrně vysvětlit. Rozhodl se udělat to co nejrychleji, i když to bude bolet.


"Tak hele" nahodil 'drsný', pobavený, zlý výraz. "Rozhlídněte se. Vy všechny se mnou cho- no chodili jste. Vzpamatujte se, je vás kolik? 40? A ani jedna jste mě nedokázala zabavit. Nudíte mě. Vy všechny." Pozoroval, jak dívky téměř zároveň semkly své jemné ruce v pěsti.
"Jestli vám to udělá radost, tak se do mě pusťte, nebudu se bránit. Poslužte si a udeřte mě, udělejte si radost."
Dvě dívky, očividně kamarádky z 'elitní' vrstvy ve škole, se na něj bez zaváhání z rizika, že si zlomí nehet, vrhly z opačných stran s pěstí. Tom ucukl a obě se navzájem srazili k zemi.
"O-Omlouvám se! To byl reflex!" trochu zpanikařil, nechtěl uhnout. Jen tím že se tak často pere, získal uhýbací reflex. Chtěl se k nim sehnout a pomoci, ale jak viděl, že se na něj zbytek dívek zbrojí, ustoupil od nich pár kroků a upažil ruce do stran, aby bylo vidět, že nemá v úmyslu odporovat a radši si to vyžere.
Dívky se na něj vrhly jak supi na mrtvolu, jen místo zobáků a pařátů měli pěsti a umělé nehty.
Silně zavřel oči a zatnul zuby a svaly v obličeji. Snažil se nevnímat bolest nějakými myšlenkami.

"Strč mobil do čaje a máš T-mobile. Strč ho do vody a máš Vodafone. Rozlom ho a máš: Óóó dva!" Skoro by se i usmál, kdyby právě nedostal ránu do zubů.
Neudržel se a spadl na zem. Snažil se zvednout, ale nějaká dívka ho kopla do břicha, takže skončil znovu na zemi. Opět se zvedl a zaujal již asi po sedmé stejnou pózu, upažil ruce a silně sevřel zuby a svaly s tím, že za chvíli dostane další výprask.
"Hej" přerušila ho dlouhovlasá dívka s ofinou sepnutou dozadu. "Otevři oči"
Tom otevřel oči a nechápavě se na hubenou dívku před sebou podíval. "C-Cože?"
"Jak si 'máme udělat radost' když stejně bráníš svůj obličej? Nech otevřený oči!"
Tom se rozhlédl po dívkách okolo. Všechny naráz přikývly a on jen sklopil pohled.
"Jak poroučíte…" Nechal oči otevřené a tudíž svaly na obličeji nemohl semknout.
Dívky byli trochu překvapeny, že se vážně nechá takhle mrzačit.
Několik dívek bylo zaražených celou dobu už z toho, že viděli okolo těch 30 dívek, se kterými měl jejich milovaný chodit. Několik věřilo, že je to lež. Hledaly nějaký skrytý smysl tohohle všeho, ale čím dál tím víc nad tím přemýšlely, přicházely na to, že to vážně nemá smysl a celé je to nejspíš bude pravda.

První ze zaražených, která se z tohohle poblouznění probrala, došla k Tomovi, dívky, které už mu dali co proto, aby si zapamatoval, že tohle byla chyba, ustoupily, když viděli nějakou novou, která se mu ještě nepomstila. Stačilo jim, tak se rozešly.
Tom se na ni omluvně díval. Ona začala ztrácet nervy už při tom pohledu, při kterém se jí vždy podlomily kolena. Nebyla první? Byla až čtyřicátá nebo kolikátá? Nemohla to vydržet, ale nezmohla se na nic jiného než na pořádnou facku. Měla dlouhé umělé nehty, jako snad každá dívka tady, takže mu ošklivě poškrábala tvář. On nápor její ruky nevydržel, takže zaškobrtnul a trochu zakolísal do strany. Dívka urychleně a rozrušeně odešla. Očividně ji tohle jako pomsta stačilo.
Své tváře se ani nedotkl, aby utřel krev, která mu tekla až do límce. Nechal ji téct. Nechtěl dát najevo nějakou slabost, bolest nebo podobnou emoci. Jediná emoce, která pro něj byla teď přijatelná, tak byla lítost vůči všem těm dívkám co stály okolo.
Zase se napřímil, jen už kašlal na upažení rukou a nechal je u těla. Možná už neměl sílu, kdo ví?
Možná z něj šla omluvná aura, ale jeho nepřítomný pohled si spíš mohly vyložit jako "ještě někdo? Nebo už můžu jít domů?" i když byl jen na pokraji sil, takže se už nemohl nijak tvářit, už ani nepřemýšlel, jen si automaticky stoupal.
Dívka která se z toho poblouznění vzpamatovala jako další, -velmi nízká dívka- ten náhlý vztek nevydržela a rozeběhla se proti němu. A jelikož on byl minimálně tak o dvě a půl hlavy vyšší a ona chtěla zasáhnout pokud možno obličej, v rozběhu vyskočila a pěstí ho zasáhla do hlavy, chtěla tvář, ale vyskočila víš než chtěla, tak zasáhla čelo a prstýnkem mu ještě k tomu roztrhla obočí. Na čele mu zůstala krvácející rána, ale on jen zalkl příval zvuků vyznačující bolest a zaskřípal zuby. Krev se mu dostávala do oka, takže jej zavřel a nechal otevřené jen jedno. Zvedl se ze země na které skončil a zase se -jako správný zombie- postavil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemesis Nemesis | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 10:14 | Reagovat

naprosto boží díl (stejně jako všechny) já bych se si rozbrečela kdybych dostala takovou nakládačku nebo bych aspoň vydala bolestné zaúpění ale on nic  tenhle díl se ti moc povedl XD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama