Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Únor 2013

Narozeniny blogu

27. února 2013 v 11:03 | Saskie |  Takové to divné
No.. tak přece... blog má jeden rok a 4 dny... jak rychle roste *utírá si slzičku*
A přece jsem si na narozky nevzpoměla xD ... nebo jsem si spíš neuvědomila že už je tolikátého.
No... Co na to říct... jsem ráda že se jich ten blog vůbec dožil. Celé to jde do kopru, jak blog tak moje rozhodování v realitě... škola je trochu... (trochu víc) nekloněná do propasti (jó kdyby), samozřejmě se jedná spíš o moje známky >>.

No, za tenhle rok co mám blog jsem potkala spoustu úžasných lidí. A za nic na světě bych je nevyměnila... Yuki, Kichi, Strange, Peichnc, černá ještěrka..xD, Batia, Dia, Hik, Nai, Pošuk xD ... No prostě spoustu lidí, bez kterých bych asi žila obyčejný, nudný život.. takže já vám děkuju lidi ^^ Mám vás moc ráda.
Ani v nejmenším nejsou všichni, ale tak... kdybych měla psát všechny.. Upíšu se xD


Jinak co nového na trhu? Em... Chtěla jsem jet k Yuki a Tefovi (kterého znám... asi 4 dny xDD) na přespání. No jako nechtěla xD donutili mě abych to odsouhlasila... Ty hry na city Yuki... to je hnusná zbraň... >>
Nom, Dobře, chci tam, moc, jenom mamka je problém >>. nedovolila to, prej že mě nepustí mezi lidi které ONA nezná -_-""""
Jžš! Dyť je to posraných 14 km... >< Když jsem jela Batii, tak ji najednou nevadilo že to bylo asi o 200 kilometrů dál >> Nějakých mizerných 15 kiláků jí bude vadit -______-""" Ale já jí to připomenu -_- BUDU BOJOVAT! Ať si moc nevyskakuje ženská.. Tche!

Proč já umím být přesvědčivá jenom na internetu? TT-TT přesvědčím i Pošuka aby mi prozradil svoje plány (to neřešte)
Ale moje matka je pro mě problém? Sakra WTF? ><
Když to tak vezmu, jsou dvě mizerné procenta, že tu připomínku s Batiou o těch 200 kiláků spolkne a pustí mě. Ale 2%... Víte, mou matku... nepřesvědčí nic >>

Proč to píšu?... netuším, někam si stěžovat musím. >>

Tak dál...
Taky máte až teď jarní prázdniny? (pokud ne, já ano a Lool xD [Né sranda, sory xD]) Jsem za tyhle prázky ráda xD
Chtěla jsem navštívit mou starou základku ale zjistila jsem... že nemám kalhoty. (Ano, vážně)
Moje rifle se zachytily (ostatně jako všechny moje kalhoty) do mamčiného ozubeného kolečka na kole, a od kolene dolů mám takový rozporek xD Jiné kalhoty mám na intru, a v teplákách tam jet nemůžu >> no.. uvidíme jak se to ještě vyvrbí xD (Hlavně je mamka musí do neděle zašít, jinak na intr pojedu polonahá >> a to by nebyl hezký pohled.

Joo.. jinak jsem se snažila natočit tutoriál, ale všechny čtyři pokusy skončili tak, že zvuk byl úplně na hov**, když ho chci posunout a srovnám začátek dokonale, ani ne za dvě minuty je to posunuté asi o 15 vteřin takže... máte nějaký typ na program který by točil obrazovku a zvuk mikrofonu? (Zebru ne prosím >> a Camtasia studio 7 prosím taky ne, to mi nejede..)

Mno... jinák... co ještě... ujíždím na totálně žobské písničce xDD poslední... dva-tři ji poslouchám pořád dokola na plný pecky xD (ještě že jsem do dvou hodin sama doma jinak by mě rodina zabila xD)

A ... to bude tak z mého života vše...?
Naruta píšu, dneska sem hodím další díl kde už se zapojím i já... no xD Vím že je to nezáživné a děsně kýčovité, nudné a nevím co ještě xD ale tak.. No.. koment by neuškodil. Noták lidi kritykááá...


zatím se loučím, Saskie

Tohle se nemělo stát!

23. února 2013 v 10:53 | Černá ještěrka |  jednorázovky
No, ve středu nám milovaná učitelka češtiny zadala úkol, napsat slohovou práci. xD (jop, to už víte)

Tuhle zrovna psala moje spolubydlící (viz autor) a s jejím svolením ji sem hodím. Mnom jelikož nevěděla co napsat tak psala o tématu xD (tradadý, zajímalo by mě jak se učitelka bude tvářit. xD)


Čeho lituji?

22. února 2013 v 16:26 | Saskie |  jednorázovky
Naše milovaná učitelka českého jazyka nám dala za úkol napsat slohovou práci na 250 slov xD
Tak jsem se o to pokusila xD
Ano, mohl být i smyšlený příběh. Což jsem udělala i já xD
MOJE HYSTORICKY 1. POŘÁDNÁ JEDNORÁZOVKA!
hehééé takže mám radost xD sama jsem na sebe hrdá xD nom.. posuďte sami jak se mi to povedlo xD


trududum tum (povídky)

12. února 2013 v 12:37 | Saskie |  Takové to divné
nechci se vymlouvat, ale nechala jsem si flešku doma... -.- gomenné! (navíc ty povídky co mám v pc na škole, tak nejedou -_-)
nom takže budete muset počkat do pátku na tu new povídku... proč já sakra nepíšu druhej pár? A vy ani nic neřeknete -.- no super. podívám se na to lidi xD trpělivost..

*podívala se na poslední přidaný díl*
To si děláte srandu? Doma toho mám celkem dost jak to tak sleduju.. takže si musíte počkat noo.. gomené to nebylo naschvál >>

*Zemřela

10. února 2013 v 1:33 | Saskie |  Takové to divné
Ok, považujte mě za mrtvou..

Ano! Našllo to!

9. února 2013 v 12:29 | Saskie |  Takové to divné
Konichiwa mina-sán! x3


Jo! mám skvělou náladu! nom včera jsem se z toho mohla zabít a dneska je to super xD

Né, z flešky jsem si smazala povídku Osud. Doma jsem si stáhla jakejsi program na obnovení dat.
Našlo to, já to obnovila a ono to nejelo (to je důvod pro sebevraždu x3)
dnes jsem to nehodlala vzdát, takže jsem si to zase zapla, obnovila všechno co jsem si z té flešky kdy smazala (jenom dokumenty jako Word atd..) a našla! Jede to! x33 Lidi já mám takovou radost že to nemusím dělat znova x3
Takže jsem si přetřídila složky, mám to doma na pc. pak to přetáhnu ještě do školního a musím si sehnat harddisk. (neví někdo kde bych ňáký dobrý -levnější, jelikož jsem švorc- sehnala?)

Snad (když mě brácha pustí na pc) dneska upravím ten blog. Nom taky jsem jedný holce slíbila collab a musím upravit ten obrázek Itachiho na spol. blog (to mi připomíná že sem musím umístit reklamu xD) do Naruta a pak ten díl konečně po týdnu zveřejnit.

Ok, dám si sem pár bodů co upravit abych si pak šetřila mozeg xDD
Taky pak můžete sledovat jak na tom blog je, než zveřejním nějakou tu povídku. Asi začnu s.. Narutem? xD


  • Jako první, nejdůležitější bod, pustit přijatelnou mňůzik! Nesplněno, volám s Yukim a Kichim, stojí to za to xD
  • Udělat Dess hotovo ne hotovo, můžu začít znova, Jep, dess jsem dělala tak 6x ale je hotový.
  • Upravit menu klidně bych to mohla považovat za hotové
  • Upravit rubriky jen přepsány hotovo!
  • Přepsat SB (jmenovky, žádný třídění nebude ;D) hotovo
No, uvidíme jak na tom budu xD snad se sem dostanu no. Ikdyž se brácha odstěhoval, stejně zas oxiduje tady. Proč si radši nehledá práci -3-
... Chybí mi můj noťas! a to brácha sliboval že až se odstěhuje, tak budem mít kompl pro sebe -3-
Zatím čís, Saskie

Konešně se jede domů!

8. února 2013 v 11:35 | Saskie |  Takové to divné
tak jo, konečně pojedu dom, jsem dost ráda, upravím ten šílenej blog, a musím si stáhnout jeden program na ztracené data, jelikož jsem si s flešky smazala povídku Osud TT-TT takže... musím to mít!
Sakra, doufám že to půjde po tom týdnu.... jelikož jsem to měla jen na noťasu, který nemám, na pc ve škole, kde to není všechno a je tam jenom mizerná část, a na pc doma, kde doufám že toho tam bude dost při nejhorším.
Nom mizím na vlak, než mi to ujede.

Nové SB Aiko

3. února 2013 v 16:15 | Saskie |  Takové to divné
No, je tu nové SB, Aiko
Zajimavé, ani po odmítnutí to nevzdávala xD (Patří ti můj obdiv, já bych sebe o SB nežádala, navíc dvakrát xD nechtěla bych SE mít za SB ani za nic.)
No jak jsem ti už psala, diplom bude až mi pojede paint.net, a jelikož v paint.netu dělám i jmenovky, tak je taková provizorní v PTS-ku xD je děsná, ale snad bude stačit. (Prozatím! xD)
Pak to přepíšu společně s celým menu. a dessem xD

ok, ok. zrada

3. února 2013 v 14:13 | Saskie |  Takové to divné
no krátce.. dnešní elektronika vydrží kulový.
zaprvé, už asi po třetí musím jít reklamovat sluchátka >< u nich si už nic nekoupím.

zadruhé, když jsem položila mobil na stůl a pak ho zase vzala asi po 5i minutách, tak mi křachla obrazovka (ale ze vnitř nebo já nwm, prostě zrnila jako by byla napůl.) [Tohle nebyla moje chyba >-reklamace

zatřetí, noŤas to nezvládl. Odnesla jsem ho k bratranci, ale nějak to nešlo přeinstalovat, teď nejede totálně nic takže...>< -reklamace


>< Takže chci jen oznámit, že moje aktivita (opět, a víc) poklesne, jelikož nemám noťas, ani mobil který by se připojil na Wifi. takže s aktivitou počítat max o výkendech... a možná stihnu něco na komplech ve škole a na intru, které jsou časově omezené, takže... si od mého stěžování můžete oddychnout xDD No uvidíme... asi něco přednastavím


jinak.. jsou 2 opoledne, proč nejsem zbalená na intr a futr jsem v pyžamu?


No zkusím za tu volnou hoďku nějak upravit blog, zkusím dess, menu.. atd xD uvidíme jestli to stihnu...
doplněno: tak né no, nejde mi stáhnout nic xD ... ten pc to má taky za sebou xD