Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Výsledky třídění SB

30. září 2012 v 0:41 | Saskie |  SB
Tak jo! ukončuji zápis SB a tady jsou výsledky..

JInak prosím... tohle třídění nebylo kvůli tomu že by jste se mi v "obíhání" zdáli nedostateční. Tohle bylo jen proto abych si všimla kdo na můj blog přijde za ty dva a půl měsíce. (skoro všichni ^^)
Já jako nehledím na navštěvování mého blogu. Je mi jedno jestli sem chodíte nebo ne, já jen že občas mrknout na nějaký blog své SB neuškodí, někdy se dozvíte pár zásadních věcí (já se obvikle dozvím xD)
tak jednou za ty 3 měsíce by jste možná mohli můj blog navštívit, netrvám na tom ale.. (stejně si jenom stěžuju nebo tak, takže vás do toho nechci nutit... ^^)


Ps:
Psala jsem to nevím jak dlouho ale je půl jedné a já zkončila.. ke konci to možná bude kratší ale to je tím nedostatkem spánku...


No... možná bych k jednotlivým SB měla napsat nějakou.. řeč... Ale... jak všichni víte, nejsem dobrá v obíhání což tak trochu znamená že.. si ani nevzpomenu co, kdo, jaký, o čem blog vlastně má.. Až na výjimky.. ale tak budu se snažit...

Třeba Peichnc a Strange, to je úplně jasný že si je budu pamatovat když byli moje 1. SB a vlastně moje 1. kámošky na internetu se společnými zájmy. (víceméně.. žádné víceméně neexistuje xD) Do teď jsou jejich blogy jedny z mých oblíbených moje nejoblibenější a pro mě jsou nejlepší přítelkyně. Ať říkají co chtějí, jejich blogy (hlavně povídky) jsou úplně dokonalý! A ikdyž každá píše jiný žánr a jiným stylem, prostě je miluju xD Úplně si pamatuju jak jsem jejich blogy našla... *nostalgie... zaražení..skrz Strange mlčím xDD* (je snad jasný, že si je nikdy neodeberu z SB ani kdyby mě za to měli zažalovat xD)

Pak je tu Doragon, Její povídky... a RPC.. a prostě vše je úžasný xD nemám co vytknout, nemám co dodat xD (nepřihlásila se ale já si ji nechám ať chce nebo ne :P xD)
Skrz Dor jsem poznala Ayu, Kiru a Lunu. Vždycky jsem s někým chtěla mít takový přátelství jako tady ty 4. Tak ňejak se mi to... *přemýšlím* povedlo? nepovedlo? hm... doufám že vám to dlouho vydrží holky xD. (Luna se sice nepřihlásila, ale kdybych tu neměla vás všechny 4 tak by to nebylo ono xD) A ikdyž nejste moc aktivní, tak vás nemůžu soudit xD Blog je snad udělán pro zábavu ne? xD

Pak je zdé... Patťa .. co napsat k tobě... strašně miluju tvoje povídky *aw.. rozpouští se nad jejím yaoiiiii! xD* Jinak díky tobě a Hinatě jsem začala poslouchat J-Rock ... totálně na nich ujíždím... potvorové... xD ne tak nějak děkuju no xD (nechám si :P)

Ráďuše .. tvůj blog byl.. úplně první, oficiálně první, který jsem našla a úplně se zamilovala do tvých povídek. Ale totálně, každý den jsem tam chodila a vyhlížela nové povídky až jsem jednou sebrala odvahu a přihlásila se na povídky na přání. Napsalas mi jeden úplně úžasný díl a pak... jsi zmizela bezestopy... no nwm jak dlouho byl tvůj blog mimo, ale teď jsi zpátky! xD *úplně štěstím bez sebe* Sice né tak akční jako dřív ale zase jsi tu! xDD takže si tě nechám za každou cenu xD.

Pak tu máme Bumbika a Tiu .. váš blog mě naučil milovat nightcore.. a ojedinělé Layouty (všechno jenom z vašeho blogu -_- ) Nomh a strašně se mi líbí vaše povídky a to mě mrzí že už jaksi.. nepřibývaj ... no tak ale nikdo nemůže mít vše co? xD (nechám si)

Další je Hagumi-chan, děsně zpožňuju tvoje povídky ááw.. ~~Yaoíí~~ xDD nemám co víc dodat, prostě úžasný xDD (samozřejmě ji nikomu nedám xD)

Pak je tu Saruki (možná jste si mohli všimnout beru to podle seznmu v menu takže Mip. ty si počkej xDD) Tvoje povídka "Bratři na zabití" je úplně suprová xDD ale to i tvoje RPC xD (nechám xD...)

Další je Gaarinka která -bohužel- s blogem zkončila, ale pokud zase bude chtít to s blogem rozjet (tak jak to dělala doposud) tak budu jen ráda xD v menu si nechám odkaz na ni, prostě je moje SB jenom... někde na konci seznamu a až se mi (teda jestli vůbec) ozve, tak ji zviditelním normal ^^

Další na seznamu je Tsumiko a Kira xD K Tsumiko se myslím ani vyjadřovat nemusím, ba ani na její blog nemusím najet abych si připoměla o čem vlastně její blog je xD Suprové yaoi povídky, prostě suprové xDD Od tý doby co je naše "parta" (Kichi, Yuki, Rei, Tsum) Tak jsme se (podle mě) stali kámoškama... Nerada tu budu hysterčit nebo tady vyjadřovat svoje záchvaty, které si normálně nechávám pro sebe a NIKDY je ani nedám najevo ... ale žárlím na tebe! Jsi s nima v podstatě pořád, já kvůli škole nemám vůbec čas a když už mám tak kolikrát vůbec nemám šajna o čem to mluvíte a strašně mě to sere štve! Ale děsně! ....... (já jsem taková že si spolu ani nemůžete psát abych nežárlila... gomen.)
Kiru moc neznám, vlastně co si vzpomínám tak jsem od ní viděla jenom jeden článek a to ten jak se tam představuje. ale tak nevím no, radši mlčím (... nechám)

Mio a Mikio... u vás jedno takové třídění před týdnem zkončilo a já jsem ráda že jste si mě ponechaly xD Děláte strašně krásný RPC, a vaše povídka je taky strašně super tak mě zaráží že už asi půl roku není ani ten druhý díl.. xD no napravte to, já jsem zvědavá xD (samozřejmě nechám)

Hinata a Mari ... no... Blog mi to nenachází.. eto... ale něco mi říká že jsem kvůli vám úplně zbožňovala J-rock, a možná i povídky.. YAOI povídky xDDD no nejsem si jistá... nemůžu si pamatovat každého takže promiňte..

Další Chachamaru.. Machachá tebe si vychutnám .. TY! Sakra jak můžeš být tak mladá?!! A ty píšeš vyloženě Shounen ai jako by to mělo být Yaoi! napětí... napětí... a pak ... hovno.. daj si pusu a konec?! Tohle ne! to si prostě říká o facku! (hej fakt sorry, právě jsem jednu tvou -KřičícíjednorázovkuKřičící- četla. a zas mě pořádně dopálila..) Řeknu vám.. Ona by psala tak světoznámý yaoi kdyby chtěla... ale ne, ona to napsat nemůže jenom protože jí je tolik kolik jí je.. Říkám ti seber všechnu odvahu - prostě ji z toho temnýho rožku v tvý hlavě vykopej, dokopej ji až na pódium a to yaoi napiš! A pořádně! Protože to bude úžasný! jako za ty dva roky to už dávno s blogem seknu jak to tak vidím. A já se toho Yaoi chci dožít! (To si pište že si ji sakra nechám a budu ji furt buzerovat za to Shounen Ai)

Loraiine .... hm.. co s tebou.. je jasné že si tě nechám to jo xD ale co bych k tobě mohla napsat..
No nevím, v menu ti nejdou ani ty kolonky "anime, blog, for you, Affs" nebo alespoň mě to nejde.. Třeba -nwm proč- v jejím profilu mě rozesmála věta něco jako... *přemýšlí* "nesnáším ty, kteří tvrdí že anime sledují jen děti... Miláčkové, asi jste neviděli Elfen Lied a podobné chuťovky" xD něco takového nwm proč ale rozesmálo mě to xD (nic ve zlém je to myšleno dobře.. vážně, ne aby jste to v komentech rozebírali... -_-") Jinak se mi líbí její názory, umí svůj názor dobře odůvodnit a dává to sakra smysl xDD ikdyž jsou to i dvě slova xD (

Ai Eater.. Suprové RPC, Suprové PRG xD skvěle se s tebou píší RPG-čka xD (nikdo nic nevyvrací že? xDD) úžasný povídky xDD často nemůžu z tvojich hlášek popadnout dech xD (necháááám)

Sandra.. její blog je pozastaven, ale stejně si ji nechám v menu jelikož sem tam přihodí článek xD
Oblíbila jsem si "olimpijské hry" ale už nepíše TT-TT škodááá xD Ale tak všechny její povídky jsou skvělé! xD (nechááávááám xD)

Tááák další je tu Batia xD ... vůbec netuším jak jsem našla její blog ale tak našla jsem ho a první koment který jsem na jejím blogu - u povídky- zanechala bylo něco jako " kyááá to je úžasný" nebo tak nějak mi to popisovala xDDD no jo.. byla jsem nadšená no... xDD píše strašně úžasně, a poslední dobou tam nejsou jenom moje komenty xD super xD podle mě by si zasloužila víc komentů a uznání, takže její blog vřele doporučuju xD No... kdoví jak dlouho jsem navštěvovala její blog a nějak mě kontaktovala na fb, nebo skype... nwm přesně tak daleko moje paměť nesahá xD. Ale najednou se mě zeptala jestli nechci založit spol. blog a já jako -cože?- mám pocit že jsme si nepsali ani měsíc a najednou tohle no.. souhlasila jsem a vůbec nelituju xDD dess je od Tii, stránky jinak zpravuju já, ona má bestovní nápady a povídky se s ní píšou jedna báseň... až teda na pár vyjimek ty nemůžu zapřít xDD (píše úžasně to jo, jenom je málo k zastižení)

Tak dál.. Kichiru... je půlnoc.. nechce se mi už psát.. xD no dopíšu to a půjdu spát xDDD..... píšem si snad každej den, strašně si vážím tebe i Yukiho. Poznala jsem vás dva vlastně díky Yukiho blogu, chtěla jsem tam hodit reklamu a neodeslalo se to (všichni známe ne?) všimnu si v článku něco jako "hra" zaujalo mě to a najednou? Hrajem "Park" a já jsem strašně ráda že jste mě nechali se do té hry nacpat, podle mý postavy vzniklo pár takových přezdívek, který se mi upřímně vůbec nelíbily -_-" (Rei fejs xD) no jo.. *nostalgickej úcul* Ale je to super, mám vás moc ráda a díky za všechno ^^

Tak kdo je tu dál.. Scar no... takže.. co k tobě bych mohla napsat co jsem ještě neříkala. Samozřejmě úžasně píšeš, vážně skvělé povídky, skvělý vkus na hudbu. Máš úžasný dess a přehlednou stránku. Není přepyplanej nebo naopak. (nemyslím mi to nevím jak je opak ke slovu přepiplaný) (nechám si tě ^^)

Dále je tu Miphyra... no tvoje povídky jsou takové zbrklé ... prostě rychle rychle ukončit vždyť ono jim to bude stačit... nechci tě urážet, jen mám svůj názor ^^ Jinak si myslím že nápady jsou víc než skvělé, psala by vážně úžasně kdyby tolik nespěchala xD

Tak a poslední... Anitram.. no v poslední době... mě tvůj blog moc nebaví co tam dáváš ty zprávy atd. (čím víc ospalá jsem tím víc kritická všimli jste si? Gomen..) Ale to neznamená že když se mě to nelíbí že bys to měla omezit nebo tak něco, je to jen můj názor, každý je jiný, uznávám, jsou tam zajímavé věci ale.. nevím na tohle já nějak nejsem xD Nechodím na tvůj blog z donucení nebo tak ale hlavně tam nic neměň ^^ Hlavně nepřestávej v tom co tě baví nehledě na názory! Jinak ty videa na tvém blogu se mi strašně líbí xDDTak nějak, jak jste si mohli povšimnout jsem nikoho neodmítla.. na to nemám srdce xDD a zapsali se všichni až na Doragon a ti ostatní 3 (Yuki, Kichi, Batia) jsem donutila já takžéé.. xDD
Ps: málem jsem se utopila "čajem" xD
Ps2: dala jsem zámek bráchovi skrz roztahovák xDDD schválně jak bude reagovat xDD muhaháá minule z toho měl noční můru ale to jsem mu tím jenom pohrozila xDDD
Ps3: všimli jste si že už zase začímám s tím PS? snad to tady nechcete mít zase do 120i ne? xD no nic já jdu spááát *le zív*
Ps4: je 1:12 a já něco chtěla připsat...
Ps5: nevím co
Ps6: už je to nahoře xDD
Ps7: KDO TAM NENÍ TAK AŤ SE PŘIHLÁSÍ xDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anime-madhouse anime-madhouse | 30. září 2012 v 1:14 | Reagovat

Jeeee,ďakujeme^^ No hej,tie poviedky nejak upadli,pretože to závisí od mojho opravovania pravopis. chýb :D Ale možno vďaka tomuto článku pribudne z každej jeden diel ;D

2 Loraiine Loraiine | Web | 30. září 2012 v 2:42 | Reagovat

Zůstávám! Třikrát hurá! :D No s těmi ikonkami blog/affs/for you/anime je pravda že momentálně nefungují blog je v rekonstrukci- přece jen má temnou minulost a celkově v rubrikách mám bordel :D Ta věta o tom anime byla myšlená pro všechny ''hejtrs'' co tohle tvrdí o anime, pryč s nimi :D Jsem ráda že tě to pobavilo :D  :D Budu se snažit být lepší affs at příště máš co napsat ;)

3 Sandra Sandra | Web | 30. září 2012 v 9:02 | Reagovat

Jé dekuji, a neboj ty povídky se budou psát, ale jenom jedna a až skončí pojede druhá. Ajá ti udělám radost no tak jako první začnou Olympijské hry, no. :D  :D  :D

4 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 30. září 2012 v 9:43 | Reagovat

Ježíšku na křížku arigato Saskie-chan ! Já tvůj blog strašně žeru a neodebrala bych si tě za žádných okolností. Úplně totálně žeru ( co žeru já jsem závislá ) tvoje povídky. Jsi skvělá osoba já jsem strašně šťastná, že jsi moje SBčko :) . :-D

5 Chachamaru Kiryuu Chachamaru Kiryuu | Web | 30. září 2012 v 10:38 | Reagovat

Sem ráda že zůstávám ale jako nom sem dost vyděšená! XD

6 Saskie Saskie | E-mail | Web | 30. září 2012 v 10:58 | Reagovat

[5]: machachááá xDDD tak s tím něco dělej xDDD

7 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 30. září 2012 v 12:09 | Reagovat

Uff... arigato^^ myslela sem si, že sem vypadla... sem děsě ráda, že sem tě tenkrát potkala... to jak sem se uvedla -pro tebe- bylo extrémně trapný!!! pořád si to přemítám v hlavě... moc se ti za to omlouvám!!! ale je to neuvěřitelý... blogy sme si vytvořili snad ve stejnej den... měly sme stejný profily -ano moc se ti omlouvám!!! :( ale děkuju že i s takovou zrůdou bez talentu jako sem já, někdo jako ty kamarádí. Já tě za svou kamarádku považuju a si moje nejoblíbenější SB a moje nejlepší kamarádka :)

8 Saskie Saskie | E-mail | Web | 30. září 2012 v 12:37 | Reagovat

[7]:  tebe bych s SB-ček nemohla vyřadit xDD A to jak jsme se setkaly... nebylo to až tak hrozné xD prostě.. se to nějak stalo.. xD a já jsem strašně ráda že jsem tě poznala, ty jsi pro mě taky nejlepší kamarádka xD Nejsi žádná zrůda a Talent máš obrovskej, větší než polovina lidí který znám, dohromady xD To já bych měla děkovat tobě že se se mnou bavíš! :-D
PS: to yaoi musíme dohrát xD

9 Ai Eater Ai Eater | Web | 30. září 2012 v 13:53 | Reagovat

Jé arigatou! ^^ S tebou se to píše extrémně dobře(jo,MLÍKO vede! xDD).Nom,vím..já jsem největší zabiják co kdy žil xDD

Jinak....je mi 12..ale já nemůžu za to,že mam ještě 4 zuby první! xDD

10 Mio-chan Mio-chan | 30. září 2012 v 14:07 | Reagovat

:D..arigatou ^^..njn..na té povídce se chystám pracovat..:D..ale nic mě nenapadá..:D :D..a stmě zubama..:D..jeden zub sem si vyrazila a blbá víla mi nedala ani korunu..:D :D..od tý doby na ni nevěřím..:D..vlastně od 9 let..:D..sem mamku viděla jak mi pod polštář dáva čokoládu a 10 korun..:D :D xDD

11 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 30. září 2012 v 16:15 | Reagovat

[8]: jo to musíme... a *červená se* arigatou že to o mě tvrdíš^^...

12 Saruki Saruki | 30. září 2012 v 17:25 | Reagovat

jupííííííí sem tam :-D * vyskočila radostí do stropu* jupííííí

13 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 30. září 2012 v 19:01 | Reagovat

Nikomu mě nedáš? :D To zkus vysvětlit mé Yeobo Tsume-chan XDD Ale jsem ráda, že zůstávám ^^

14 Aya Aya | E-mail | Web | 30. září 2012 v 20:39 | Reagovat

jéééééééééé děkujííí *-* no já vím, že aktivní teď nejsem =( a taky mě to mrzí, ale mám tu autoškolu a je to prostě moc náročné a o víkendech mám věčinou nějaké ty srazy s přátely.  opravdu mě to mrzí =(( ale líbí se mi tvoje povídky, které jsem dlouho nečetla, ale jak říkám je to náročné. Autoškolu bych měla dodělat někdy koncem zíří nebo listopadu, potom to poběží zase jako dřív *-**-* jinak moc ti děkujííí *-*

15 Monotsuki Miphyra Monotsuki Miphyra | E-mail | Web | 15. října 2012 v 16:36 | Reagovat

Mě ke konci totiž nic nenapadá :DD

16 paťa-chan paťa-chan | Web | 10. prosince 2012 v 20:07 | Reagovat

chiiii arigatou moto moto arigatou :3 ty si sugoii a gomen že sem moc nechodíme (teda ja paťa neviem ako je na tom Hinata) -_-" ja som naozaj strašná žobee slubujem a už naozaj že sem budem chodievať častejšie a komentovať :3 a ešte raz arigatou ^^

17 Monotsuki Miphyra Monotsuki Miphyra | E-mail | Web | 12. prosince 2012 v 18:16 | Reagovat

Ale jinak moc děkuju, žes mě nechala, a pokusím se zpomalit :DD

18 Batia Batia | E-mail | Web | 28. prosince 2012 v 18:08 | Reagovat

Našla jsem to až teď...ale k zastižení,wm,nejsem často... -.- jinak povídky nejsou super jen kvůli mě,máš na tom obrovský podíl hlavně ty...Nic proti,ale já ani zasraný nadpis nevymyslím... -.- Díky za dess!!!je tolik super,sama sem neschopná...

19 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 2. ledna 2013 v 19:46 | Reagovat

Arigato. Promiň já jsem byla strašně dlouho mimo, vlastně pořád více méně jsem, ale musím si na blogu udělat pořád a to i v SB ( ty 100 000% zůstáváš ) a sotva něco stíhám opravdu gomen. Aspoň dneska jsem napsala další díl povídky, snad se to bude lepšit. :-D

20 alice alice | 29. června 2014 v 8:22 | Reagovat

moc díky za mou sensei

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama