Kritika není zakázaná, ba je dokonce vítaná!

Druhý pár díl...13. - tělocvik

27. srpna 2012 v 11:15 | Saskie |  Druhý pár Rodiny?!
Tak jo, pc ještě přeinstalovaný není -_-" ale please neobviňujte mě z toho, nemůžu za to...
Tak jo, přidávám další díl, D.P. jako náhradu za to že jsem se tak ulila, povídky mám v pc, mp3 jsem našla, povídky přetáhla, všechno funguje jak má ale přeinstalace se chystá, jenom čekám až se bratr naseje a pc přeinstaluje xD
Takže v tomhle díle se ukážou rovnou 2 nové postavy... učitelku jsem ještě hledala dobrou půl hodinu na FB, Ale přihlásila se Terush ze které jsem (jak jsem na fb upozorňovala) udělala na Toma zasedlou učitelku :D
2. človíček je na přání Scarlet (Tam Tami). kluk Tetsuyo, nejlepší kámoš... a.. mám pocit že jsem fakt nevystihla tu povahu jakou jsem měla předurčenou (snažím se co nejvíce vyhovět ale tak ne všechno se podaří že? Fakt jsem netušila podle jejího zadání "ale spíše jemný je to takovej spis uke" To jako jsem nevěděla, mám z něj udělat gaye nebo ne? má být jako ..nwm jak se jmenoval ale z Kachou wa maid-sama ten.. myslím Yukimura? takovej ten co vypadal jako holka a byl ... jako holka, ale gay (podle mě sice jo ale..) nebyl. Takže jsem vůbec netušila Co mám dělat... ale tak uvidím co se z něj stane xD (možná by mi trochu bodla pomoc Tam Tami xD koment please xD)
No snad nevadí ta učitelka Terush a... tady to máte xD sice kratší (opět ale co xD)
"Tělák co?.." Najednou se rychle postavil
"Zatraceně máme supla... a zrovna toho..." (na to že má být úplněj debil není až tak mimo xD muhaha něco mě napadlo xDD)
Podíval se ze střechy dolů na hřiště.. "Jsme venku.." usoudil když viděl spolužáky vyběhnout z budovy.
Podíval se na svou nedokouřenou cigaretu a rozhodoval se jestli zůstat nebo jít. Po dokouření cigarety Tom urychleně opustil střechu.
Doběhl až na hřiště kde Tomovi spolužáci, konkrétně chlapci, hráli fotbal.
"Ah Tome, zase se Flákáš?" poznamenala učitelka když si ho všimla
"Zatraceně.." upustil celý udýchaný.
"Rád běháš co? Tak to ti určitě nebude vydit běhat kolem školy pár koleček." ďábelsky se usmála.
"CO?- Ale-já jsem s něčím pomáhal školníkovi" Obhajoval se Tom
"Nezájem, běhej"
"Půjdu se převléct.." doplnil sklamaně.
"Ne, začni hned!" rozkázala nasupeně.
Toma tohle nerozházelo, ta učitelka která věčně nosila tričko zasunuté do tepláků, tepláky vytáhnuté až po krk, s vlasama střiženýma podle kastrólu a která byla na Toma zasedlá se říkalo Gumi Nagone.
"Dobře" odpověděl krátce a sundal si košili, pod kterou se schovávaly jeho vypracované svaly, ikdyž ho nikdo nikdy neviděl v posilovně nebo kdekoliv cvičit, bylo vidět že někde trénuje, tam, kde ho nikdo nebude rušit.
"Faul!" pískla na píšťalku Nagone-sensei a Tom začal běhat kolem školy, běhal celou hodinu, ale na konci, když se učitelka přestala dívat a doprovodila kluka, kterého "sejmuli" při fotbale na ošetřovnu, zastavil se a posadil na obrubník.
"Holky mají taky běhat co?" přisedl si k němu hnědovlasý kluk
"Jo.." potvrdil vydýchávající se Tom a sledoval holky které běhali v minikraťasích dokola po obvodu uřiště.
"Ty bys měl taky běhat, než tě přistihne Nagone"
"Z té strach nemám, že jí to pořád baví takhle sekýrovat lidi...Naběhal jsem se fakt dost, už nemůžu." hluboce si oddechl Tom a opřel se o zeď.
"Měl bys přestat kouřit, běhalo by se ti líp."
"O tom nepochbuju, ale to není tak jednoduché, sám to víš ne? Tetsuyo" zasmál se Tom
"No jo, hele Tome co máš dneska v plánu? Půjdeš s náma do klubu?" zeptal se mírně zamlkle (to je divný slovo.. zamlkle.. zam-l-k-l-e xDD nemůžu z toho xD je to napsaný dobře?)
"ne, mám rande"
"Sakra kolik těch holek máš?"podíval se na něj nevěřícně Tetsuya.
"Heh... myslím že každou... druhou... třetí holku na škole... Vybírám si podle toho s kým se kdo baví aby se to neprovalilo. Kdo mezi sebou nesoutěží a nepanuje tam rivalita, takže by se neměli vychloubat."
"Máš to dobře vymyšlené, na to že seš takový debil, přemýšlíš logicky" Zasmál se Tetsuya
"Em.. díky?"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 12:05 | Reagovat

To je jedno, že je to kratší ! Aspoň něco. Já jsem se těšila. :-D No byl výborný, takže mě zajímá pokračování a ještě víc se těším na jednorázovku. :-D

2 Tsumiko a Kira Tsumiko a Kira | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 23:16 | Reagovat

Ti kluci co vypadají jako holka ale ve skutečnosti je to kluk tomu se říká shotacon :DD jinak díl byl super.. ještě že jsi ho ještě nezabila xDD

3 Saskie Saskie | E-mail | Web | 29. srpna 2012 v 9:44 | Reagovat

[2]: To přijde neboj xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama